Formularz kontaktowy

Ratownictwo medyczne

REKRUTACJA NA ROK AKADEMICKI 2019/2020 RUSZA 9 MAJA !!!
ZAPRASZAMY!!!

Studiuj Ratownictwo Medyczne w Wyższej Szkole Rehabilitacji! Pytasz dlaczego? Oto dlaczego:

Pozyskaliśmy wybitnych specjalistów, profesorów o najwyższym potencjale i międzynarodowej sławie.

Na tym kierunku poznasz konsultantów krajowych z medycyny ratunkowej, anestezjologii, chirurgii, (to najlepsi specjaliści w danej dziedzinie medycyny powołani przez Ministra Zdrowia do nadzoru krajowego) wybitnych lekarzy i znakomitych ratowników o ogromnej wiedzy praktycznej.

Połączenie naszego doświadczenia i niezwykłej wiedzy nauczycieli akademickich jest gwarancją uzyskania najwyższych możliwych kwalifikacji w tym zawodzie. To jest wprost bezcenne. Te nazwiska mówią same za siebie:

  • prof.dr hab.n.med. Krzysztof Bielecki – wybitny polski chirurg
  • prof.dr hab.n.med. Andrzej Kański – anestezjolog, współtwórca metod symulacji ratunkowej
  • mgr Ada Holak – znakomity ratownik medyczny praktyk.

U nas warto studiować, tu na pewno nauczysz się dużo więcej. Na Ratownictwie będziecie mogli naprawdę się wykazać i zrealizować swoje pasje. Bardzo profesjonalne zajęcia praktyczne i praktyki studenckie w najlepszych ośrodkach, współpraca uczelni ze stacjami pogotowia i SOR oraz możliwość staży po studiach to kolejne atuty.

Nawiązaliśmy współpracę z AHA (Amerykańskim Towarzystwem Serca), organizacją tworzącą światowe standardy resuscytacji krążeniowo-oddechowej i wprowadzamy szkolenia AHA w program kształcenia ratowników.

Ukończenie u nas ratownictwa medycznego to wiedza i umiejętności na światowym poziomie, poznanie wybitnych ludzi związanych z medycyną ratunkową, to prestiż i wyróżnienie.
Ofert studiowania ratownictwa na różnych uczelniach jest wiele. Najczęściej zadawane sobie pytanie-co z pracą po studiach ? Jeśli rynek pracy nie jest najłatwiejszy, to wtedy liczą się wysokie kwalifikacje. U nas zdobędziesz najwyższe.

Jest jeszcze jeden element, który koniecznie trzeba brać pod uwagę. Niedługo wejdzie w życie nowa ustawa o Ratownictwie Medycznym, która kładzie duży nacisk na wysokie umiejętności ratowników medycznych, są nawet plany, aby te umiejętności skutecznie weryfikować. Przewiduje się także półroczny staż po ukończeniu studiów, aby uzyskać prawo wykonywania zawodu. Nasza Uczelnia, dzięki wieloletniej współpracy z wieloma ośrodkami, szpitalami i stacjami pogotowia będzie miała takie możliwości. To wszystko przekłada się to na dobre perspektywy zawodowe, pewność i stabilność dla siebie i rodziny.

Ta wiedza i umiejętności, które pozyska się u nas, to unikalna inwestycja także we własne zdrowie i najbliższych, a to jest bezcenne.
Koszty nauki na kierunku Ratownictwo Medyczne są niemałe, ale otrzymujesz świetną ofertę edukacyjną za dobrą, uczciwą cenę.

Wyobraź sobie, jakby to było, gdyby trafić na uczelnię, w której uzyska się wiedzę na najwyższym poziomie, w dobrych warunkach, w przyjaznej atmosferze, w miejscu gdzie jest się szanowanym.
Taką uczelnią jest Wyższa Szkoła Rehabilitacji.

 

Motto naszej uczelni brzmi ”Nigdy nie ustawaj w czynieniu dobra”.
Dobra dla innych i dobra dla siebie samego.
Właśnie dlatego warto u nas studiować.