Fizjoterapia – jednolite 5-letnie magisterskie

Studiuj Fizjoterapię w Wyższej Szkole Rehabilitacji! Pytasz dlaczego? Oto dlaczego:

Jesteśmy wśród 5 najlepszych polskich uczelni, w których można studiować fizjoterapię.

Na naszej uczelni wykładają wybitni Profesorowie, znani lekarze i specjaliści w dziedzinie rehabilitacji medycznej, twórcy słynnej na cały świat Konstancińskiej Szkoły Rehabilitacji.

Wśród naszej kadry są obecni i byli Konsultanci Krajowi do spraw rehabilitacji. To dzięki ich wiedzy, talentowi i pracy dziesiątki tysięcy ludzi żyje, wróciło do zdrowia i sprawności.

• prof. dr hab.n.med Jerzy Kiwerski
  • prof.dr hab. n.med Ryszard Piotrowicz
  • prof.dr hab.n.med Krystyna Księżopolska-Orłowska
  • dr hab.n. med Anna Wilmowska-Pietruszyńska
  • dr hab.n.med Janusz Bronarski
  • dr hab.n.med Wojciech Mikuła
  • dr hab.n.med Beata Tarnacka
  • dr Adam Ogonowski
  • dr Ryszard Kaczor
  • dr Marek Łyp
  • dr Katarzyna Kiwerska-Jagodzińska
  • dr Piotr Tederko
  • dr Krzysztof Wasiak

oraz wielu świetnych wykładowców. Tej klasy zespołem może się poszczycić niewiele europejskich uczelni.

Praktyki kliniczne i zawodowe prowadzone są w najbardziej prestiżowych szpitalach w Warszawie. m.in.: Centrum Rehabilitacji im. prof. M. Weissa „STOCER”, Centrum Kompleksowej Rehabilitacji w Konstancinie, Instytut ,,Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka”, Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej św. Anny, Instytut Gruźlicy i Chorób Płuc, Instytut Kardiologii w Aninie, Centralna Wojskowa Przychodnia Lekarska „CePeLek”, Szpital SOLEC, Wojskowy Instytut Medyczny, Centrum Onkologii.

Dysponujemy bardzo nowoczesną uczelnianą bazą do nauki fizykoterapii, kinezyterapii i masażu.
Nasze pracownie budzą podziw u wszystkich naszych Gości. Nasza biblioteka ma najbogatszy w Polsce specjalistyczny księgozbiór z dziedziny rehabilitacji.
Działają na uczelni koła naukowe, gdzie można realizować swoje pasje. Studenci aktywnie uczestniczą w pracach naukowych uczelni, będą mogli publikować swoje artykuły w naszym piśmie.

• Absolwent naszej Uczelni uzyskuje bardzo dobre przygotowanie do pracy w zawodzie fizjoterapeuty, do pracy z osobami chorymi i niepełnosprawnymi w zakresie stosowania czynników naturalnych (fizykalnych) w profilaktyce oraz w celach leczniczych. Jako jedyni w Polsce w szerokim zakresie uczymy rehabilitacji kardiologicznej i proktologicznej
  • Absolwent WSR Warszawa uzyska wiadomości i umiejętności niezbędne do kształtowania, podtrzymywania i przywracania sprawności i wydolności osób w różnym wieku utraconej lub obniżonej wskutek różnych chorób bądź urazów.
  • Nasi studenci są przygotowywani do pracy w placówkach służby zdrowia, ośrodkach dla osób niepełnosprawnych, sportowych oraz podjęcia własnej działalności i znajdują zatrudnienie w kraju i za granicą.

Fizjoterapeuta jest jednym z kilku zawodów o najlepszych perspektywach. Na rynku pracy zawsze premiowane są wysokie kwalifikacje. Bądź pewny, że u nas zdobędziesz najwyższe.

Koszty nauki na kierunku Fizjoterapia są niemałe, ale otrzymujesz świetną ofertę edukacyjną za dobrą, uczciwą cenę.

Wyobraź sobie, jakby to było, gdyby trafić na uczelnię, w której uzyska się wiedzę na najwyższym poziomie, w dobrych warunkach, w przyjaznej atmosferze, w miejscu gdzie jest się szanowanym.
Taką uczelnią jest Wyższa Szkoła Rehabilitacji .

Rejestrujcie się. Można tego dokonać bez żadnych kosztów

Motto naszej uczelni brzmi ”Nigdy nie ustawaj w czynieniu dobra”.
Dobra dla innych i dobra dla siebie samego.
Właśnie dlatego warto u nas studiować.