Informacje

Studiuj Dietetykę w Wyższej Szkole Rehabilitacji! Pytasz dlaczego? Oto dlaczego:

Dietetyka to nowy kierunek na naszej Uczelni. To dziedzina z ogromną przyszłością, jedna z najszybciej rozwijających się nauk na świecie. Niestety wiedza, jaką otrzymują studenci w Polsce jest mocno przestarzała, często są to teorie sprzed 30-40 lat. Naszą intencją jest, aby przekazać najnowsze osiągnięcia z tej dziedziny wiedzy, dla wielu jeszcze kontrowersyjne.

Jak utworzyć nowy kierunek studiów-dietetykę i być pewnym, że studentom damy maksimum tego, co najlepsze? Nasza kadra jest odpowiedzią. To uczeni o wielkich międzynarodowych osiągnięciach, perfekcyjnie łączący wiedzę teoretyczną z umiejętnościami praktycznymi i co bardzo ważne, świetnie prowadzący wykłady i ćwiczenia. To ludzie otwarci na najnowsze osiągnięcia w tej dziedzinie i często sami je tworzący. Wielu z nich oglądamy w programach telewizyjnych, czytamy ich artykuły, korzystamy z porad i konsultacji. To m.in.:

  • prof. dr hab. Grażyna Cichosz – wybitna uczona, światowy autorytet w badaniu tłuszczy mlecznych, udowodniła m.in. wysoką wartość odżywczą i zdrowotną masła,
  • prof.dr hab. Hanna Czeczot – znakomity dydaktyk, naukowiec europejskiego formatu, badająca wpływ diety na metabolizm organizmu w zdrowiu i chorobie,
  • prof.dr hab. Adam Kołątaj – wybitny uczony z Zakładu Genetyki Zwierząt PAN, autor kilkuset prac naukowych, cytowanych na całym świecie.
  • dr n.med Magdalena Białkowska – najbardziej w kraju znana, za pośrednictwem mediów, lekarz-dietetyk-specjalista od utrzymania prawidłowej wagi.

Od naszych wykładowców dowiesz się, co to jest żywność śmieciowa, co powoduje choroby cywilizacyjne, co to jest profilaktyka chorób dieto zależnych, czyli co jeść, aby nie chorować, a leczyć jedzeniem. Poznasz unikalną wiedzę o dobroczynnych, bioaktywnych tłuszczach zwierzęcych. Nauczysz się krytycznego przeglądu diet i sposobów odżywiania.
Najnowszą propozycją jest specjalizacja z doradztwa prozdrowotnego-Coach zdrowia.

Ta wiedza i umiejętności, które pozyska się u nas, to unikalna inwestycja także we własne zdrowie i najbliższych, a to jest bezcenne. Możliwości pracy dla dobrego dietetyka są nieograniczone. Te możliwości to oprócz placówek medycznych także hotele, SPA, ośrodki wypoczynkowe i sanatoria, do których przyjeżdża coraz więcej cudzoziemców, poradnie oraz własna działalność.
Koszty nauki na kierunku Dietetyka są niemałe, ale otrzymujesz świetną ofertę edukacyjną za dobrą, uczciwą cenę.

Wyobraź sobie, jakby to było, gdyby trafić na uczelnię, w której uzyska się wiedzę na najwyższym poziomie, w dobrych warunkach, w przyjaznej atmosferze, w miejscu gdzie jest się szanowanym. Taką uczelnią jest Wyższa Szkoła Rehabilitacji.

Rejestrujcie się. Można tego dokonać bez żadnych kosztów

Motto naszej uczelni brzmi ”Nigdy nie ustawaj w czynieniu dobra”.
Dobra dla innych i dobra dla siebie samego.